https://www.darabanth.com/hu/410-Gyorsarveres/410.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Tortenelmi-dokumentumok-keziratok-erdekessegek~500020/cca-1959-Apostoli-aldast-kero-oklevel-Szent-XXIII-Janos-1881-1963-papa-1958-1963-kozot~II2544289
2544289
12563
410
Historical documents, manuscripts
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
LeÃrás:
cca 1959 Apostoli áldást kérÅ‘ oklevél, Szent XXIII. János (1881-1963) pápa (1958-1963 között) részére, a prügyi egyházközség fennállásának 75. évfordulója alkalmából. DÃszes, kézzel festett pauszpapÃr. Alján vatikáni bejegyzéssel, aláÃrással, szárazpecséttel. Hátoldalán pecséttel jelzett, kisebb sérülésekkel, foltokkal, 42x29 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m