8 000 Ft
Kirschenheuter Ferenc (?-?), működött a XX. sz. első felében: Budapest térképe, 1927. Vakok számára készült dombornyomott papírmasé térkép, lakkozott, jelzett, Kirschenheuter Ferenc autográf ajándékozási soraival a térkép tetején, kisebb sérülésekkel. 47x35 cm