1955 Népsport XI. évf. 234. sz., 1955. nov. 28., a címlapon Magyarorsz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~1000003/1955-Nepsport-XI-evf-234-sz-1955-nov-28-a-cimlapon-Magyarorszag-Aranycsapat-Olaszor~II2546664
2546664
14660
410
Printed Materials
Leírás: 1955 Népsport XI. évf. 234. sz., 1955. nov. 28., a címlapon Magyarország (Aranycsapat) - Olaszország (2:0) labdarúgó-mérkőzés hírével, sérüléssel
: karap_norbert