A harmincéves Szovjetunió. 1917-1947. Bp.,1948,Corvina. Gazdag fekete-... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000008/A-harminceves-Szovjetunio-1917-1947-Bp-1948-Corvina-Gazdag-fekete-feher-kepanyaggal-illusztr~II2516533
2516533
15653
410
Books: History
Leírás: A harmincéves Szovjetunió. 1917-1947. Bp.,1948,Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval
: tánczos_gábor