https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 150

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,é.n.,Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.) Szövegközti és egész oldalas képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap sérült, gerincél sérült, kopottas állapotban.
15659.

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,é.n.,Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.) Szövegközti és egész oldalas képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap sérült, gerincél sérült, kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes nagyrészt történelmi témájú könyvtétel, 17 db. Benne vegyes témákkal: Így élt Napóleon, Albert Manfred: Robespierre, Zay Ferenc: Az Lándorfejírvár elvesztésének oka e vót és így esött, Bernardo de Aldana Magyarországi hadjárata, Rákóczi Ferenc emlékiratok, Morus Tamás: Utópia, Pelle János: Casanova...stb. Közte egy duplummal. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
15660.

Vegyes nagyrészt történelmi témájú könyvtétel, 17 db. Benne vegyes témákkal: Így élt Napóleon, Albert Manfred: Robespierre, Zay Ferenc: Az Lándorfejírvár elvesztésének oka e vót és így esött, Bernardo de Aldana Magyarországi hadjárata, Rákóczi Ferenc emlékiratok, Morus Tamás: Utópia, Pelle János: Casanova...stb. Közte egy duplummal. Különféle kiadásban. Változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyar és nemzetközi ki kicsoda 1994. Több mint 12 500 kortársunk életrajza. Bp., Biográf. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15661.

Magyar és nemzetközi ki kicsoda 1994. Több mint 12 500 kortársunk életrajza. Bp., Biográf. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Pósta Béla: Mátyáskori emlékek. Az Erdélyi Muzeum Egylet érem- és régiségtárában. Különlenyomat. Bp., 1900., Athenaeum, 24 p. Átkötött félvászon-kötésben.
15662.

Pósta Béla: Mátyáskori emlékek. Az "Erdélyi Muzeum Egylet" érem- és régiségtárában. Különlenyomat. Bp., 1900., Athenaeum, 24 p. Átkötött félvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Mayor, Adrienne: Az ókor régészei. Őslénytan a görög-római világban. Ford.: Viczián Beáta. H.n., é.n., Gold Book, 366+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15663.

Mayor, Adrienne: Az ókor régészei. Őslénytan a görög-római világban. Ford.: Viczián Beáta. H.n., é.n., Gold Book, 366+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Stephen Sisa: The spirit of Hungary. A panorama of Hungarian history and culture. Ontario,1983,A Wintario Project. Angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Színes kép mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15664.

Stephen Sisa: The spirit of Hungary. A panorama of Hungarian history and culture. Ontario,1983,A Wintario Project. Angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Színes kép mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Jakó Zsigmond: Írás, könyv, értelmiség. Tanulmányok Erdély történetéhez. Bukarest, 1976., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
15665.

Jakó Zsigmond: Írás, könyv, értelmiség. Tanulmányok Erdély történetéhez. Bukarest, 1976., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
H. J. Stammel: Der Cowboy. Legende und Wirklichkeit von A-Z. Ein Lexikon der amerikanischen Pioniergeschichte. Gütersloh, Berlin, München, Wien, 1972, Bertelsmann. Német nyelven. Színes és fekete fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítón apró szakadással, karton tokban. Kiadói papír védőborító kihajtva poszter.
15666.

H. J. Stammel: Der Cowboy. Legende und Wirklichkeit von A-Z. Ein Lexikon der amerikanischen Pioniergeschichte. Gütersloh, Berlin, München, Wien, 1972, Bertelsmann. Német nyelven. Színes és fekete fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítón apró szakadással, karton tokban. Kiadói papír védőborító kihajtva poszter.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Vasziljev, L. Sz.: Kultuszok, vallások és hagyományok Kínában. Bp., 1977, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban
15667.

Vasziljev, L. Sz.: Kultuszok, vallások és hagyományok Kínában. Bp., 1977, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Zolnay László: Ünnep és hétköznap a középkori Budán. Bp., 1975, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15668.

Zolnay László: Ünnep és hétköznap a középkori Budán. Bp., 1975, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Szita Szabolcs: Magyarok az SS ausztriai lágerbirodalmában. Bp.,2000, Magyarországi Zsidó Kulturális Örökség Közalapítvány. Kiadói papírkötés.
15669.

Szita Szabolcs: Magyarok az SS ausztriai lágerbirodalmában. Bp.,2000, Magyarországi Zsidó Kulturális Örökség Közalapítvány. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt és gerincénél kissé foltos papír védőborítóban.
15670.

Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt és gerincénél kissé foltos papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz