Könyvek: Történelem

Tételek száma: 150

15635.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15636.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15637.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dvorcsák Győző: A revízió és Franciaország. Bp., 1933, Erdélyi Férfiak Egyesülete. Az Erdélyi Férfiak Egyesülete Jancsó Benedek Társaságának kiadványai, 22. Magyar nyelven, francia nyelvű összefoglalóval. 29p. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
15638.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
15639.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Király Béla: Honvédségből Néphadsereg. Bp., 1989., Co-Nexus Print-teR. Kiadói papírkötés.  A szerző, Király Béla (1912-2009) vezérezredes, hadtörténész, politikus által aláírt, dátumozott példány. A dedikáció másik oldalán: Nagy Imre emlékére.
15640.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Adolf Hitler: Mein Kampf. (Harcom). H.n., é.n., W. Stoker Kft., 496 p. Magyar nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15641.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Hitler, Adolf: Harcom (Mein Kampf). Isle of Man, 1996, Interseas Editions, 367 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült kötéssel, tulajdonosi névbejegyzéssel, egyik lap kijár és kissé szakadt.
15642.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15643.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15644.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16
László, Gyula: Steppenvölker und Germanen. Kunst der Völkerwanderungszeit. Wien-München,1970,Anton Schroll. Német nyelven. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.
15645.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Margittai Gábor: Tiltott kastély. Erdélyi történelmi családok a jóvátétel útvesztőjében. [Csabdi], 2017., Külső Magyarok. Kiadói kartonált papírkötés.   A szerző, Margittai Gábor (1973-) által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány.
15646.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft