15595.
410. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Lukács László: A sportvilág nagy történetei. Bp., 1962. Sport. Átkötött kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.