Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 19

17235.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Petőfi Sándor: János vitéz. Magyarkuti Béla rajzaival. Magyar Kincsek I. Bp., (1940), Athenaeum, 118+(1) p. Szövegközi és egészoldalas, színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos, az utolsó lap kissé sérült.
17236.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
4 db népmese könyv: Szómadéva: Mesefolyamok óceánja. Szanszkrit mesék; A tigrisember. Indonéz mesék; A madáron vett menyasszony. Bambara mesék Maliból és Szenegálból; Hárun Arrasíd gyűrűje. Marokkói népmesék. Bp., 1960-1984, Európa Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17237.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Walt Disney: Das große Micky Maus Buch. Stuttgart und Zürich, 1970, Delphin Verlag. Német nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Félvászon kötésben.
17238.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17239.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hadmenet, nászmenet. Irtisi osztják mesék és mondák. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Vértesi Edit. A versbetéteket Képes Géza fordította. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1975, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17240.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17241.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17242.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17243.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17244.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Fekete István: Hú. Bp., 1966, Móra. Első kiadás. Csergezán Pál rajzaival. Kiadói kemény-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban.
17245.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17246.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: