Dercsényi Balázs-Hegyi Gábor-Marosi Ernő-Takács Béla: Református templ... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000012/Dercsenyi-Balazs-Hegyi-Gabor-Marosi-Erno-Takacs-Bela-Reformatus-templomok-Magyarorszagon-B~II2523335
2523335
16744
410
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,86 EUR , 5,29 USD
Leírás: Dercsényi Balázs-Hegyi Gábor-Marosi Ernő-Takács Béla: Református templomok Magyarországon. Bp.,1992, Hegyi&Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
: tánczos_gábor