1980 Magyar Építőművészek Szövetsége. Rendes tagok és tagok névsora. Bp., 1980., nyn. Számos ismert, és nagy nevű építésszel. Sérült, hiányos borítójú félvászon-kötésben, benne számos bejegyzéssel.