Vetlényi Zsolt (1967-): A hídon. Rézkarc, merített papír, jelzett, szá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Vetlenyi-Zsolt-1967-A-hidon-Rezkarc-meritett-papir-jelzett-szamozott-54100-19-5C39712~II2545188
2545188
10307
410
Leírás: Vetlényi Zsolt (1967-): A hídon. Rézkarc, merített papír, jelzett, számozott: 54/100, 19,5×12,5 cm
: ekb