Kádár Béla (1877-1956): Aktok fa alatt. Rézkarc, papír, jelzett számoz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kadar-Bela-1877-1956-Aktok-fa-alatt-Rezkarc-papir-jelzett-szamozott-10100-23-5x30-5-~II2543515
2543515
10137
410
Leírás: Kádár Béla (1877-1956): Aktok fa alatt. Rézkarc, papír, jelzett számozott (10/100), 23,5x30,5 cm. Aláírt hagyatéki bélyegzővel,
: nagy_andras