Cseh Bohémia üveg kínálótál, anyagában színezett díszítésekkel, kopásn... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Uvegtargyak~500007/Cseh-Bohemia-uveg-kinalotal-anyagaban-szinezett-diszitesekkel-kopasnyomokkal-m10cm-~II2536978
2536978
11844
409
Glass-objects
Leírás: Cseh Bohémia üveg kínálótál, anyagában színezett díszítésekkel, kopásnyomokkal, m:10cm, etikettel jelzett
: karap_norbert