Artésia Budapest jelzett, kék szódásüveg 2db füles kék pohárral, kopot... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Uvegtargyak~500007/Artesia-Budapest-jelzett-kek-szodasuveg-2db-fules-kek-poharral-kopott-m27-es-8-cm~II2539703
2539703
11854
409
Glass-objects
Leírás: Artésia Budapest jelzett, kék szódásüveg 2db füles kék pohárral, kopott, m:27 és 8 cm
: karap_norbert