Antik Herendi Gödöllő mintás tejes kanna, kézzel festett porcelán, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Antik-Herendi-Godollo-mintas-tejes-kanna-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopott-m-6-5-cm-~II2523959
2523959
11506
409
80000
Leírás: Antik Herendi Gödöllő mintás tejes kanna, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m: 6,5 cm, d: 12 cm. XIX. század második fele.
: nagy_andras