Antik Herendi Gödöllő mintás teás kanna fedővel, kézzel festett porcel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Antik-Herendi-Godollo-mintas-teas-kanna-fedovel-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopott-m~II2523965
2523965
11505
409
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
Leírás: Antik Herendi Gödöllő mintás teás kanna fedővel, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m: 14 cm, d: 21 cm. XIX. század második fele.
: karap_norbert