Bélapátfalvi búzakalász-mintás falitányér, kézzel festett, jelzett, ko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/Belapatfalvi-buzakalasz-mintas-falitanyer-kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-d-23-c~II2539489
2539489
11418
409
Art-ceramics
Leírás: Bélapátfalvi búzakalász-mintás falitányér, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 23 cm
: karap_norbert