Ezüst (Ag) nagy méretű füles tálca 4 db mokkás csészével, benne üvegbe... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~2000024/Ezust-Ag-nagy-meretu-fules-talca-4-db-mokkas-cseszevel-benne-uvegbetet-Jelzett-Kopott~II2523871
2523871
19006
409
100000
Jewellery
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
Leírás: Ezüst (Ag) nagy méretű füles tálca 4 db mokkás csészével, benne üvegbetét. Jelzett. Kopott. Nettó: 1032g, 45x25cm
: nagy_andras