Ezüst (Ag) antik füles bécsi csésze. Jelzett. 1850. Kopott. Nettó: 193... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~2000024/Ezust-Ag-antik-fules-becsi-csesze-Jelzett-1850-Kopott-Netto-193g-m-10cm-d-10-cm~II2523862
2523862
19019
409
30000
Jewellery
Leírás: Ezüst (Ag) antik füles bécsi csésze. Jelzett. 1850. Kopott. Nettó: 193g, m: 10cm, d: 10 cm
: karap_norbert