Nyomtatványok Tételek száma: 398
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2417791
14835
409
Printed Materials
1996-1998 Märklin modellvasút katalógus. Neuheiten 1996. Das C-Gleis.; Neuheiten 1998. Göppingen, 2009, Märklin, 95; 95 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben. + Märklin Dampfolk-Service. Wartung Pflege Reparatur. Märklin Spur HO. Göppingen,én., Märklin, 15 p. Kiadói papírkötés. 2417765
14836
409
Printed Materials
1998 Märklin modellvasút katalógus. Gesamtprogramm 1998/1999 DI. Göppingen, 1998, Märklin, 526 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben. 2417745
14837
409
Printed Materials
1999 Märklin modellvasút katalógus. Gesamtprogramm 1999/2000 DI. Göppingen, 1999, Märklin, 472 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben. 2511685
14838
409
Printed Materials
cca 2000 Molnár C. Pál után: Lóverseny. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton, Lap széle kissé foltos és gyűrött. 28x24 cm 2523468
14839
409
Printed Materials
cca 2000 Buda és Pest látképe Óbuda felől, az 1602-es ostrom idején. Régi metszet után készült modern nyomat, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 26×39 cm 2523499
14840
409
Printed Materials
cca 2000 I. Ferenc magyar király koronázása és eskütétele Budán, 1792-ben. Régi metszet után készült modern nyomat, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 26×39 cm 2523506
14841
409
Printed Materials
cca 2000 Budai vár látképe ostrom idején. Régi metszet után készült modern nyomat, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 26×39 cm 2523508
14842
409
Printed Materials
cca 2000 Buda látképe 1830 körül. Régi metszet után készült modern nyomat, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 26×39 cm 2523512
14843
409
Printed Materials
cca 2000 Pest látképe. Régi metszet után készült modern nyomat, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 26×39 cm 2523516
14844
409
Printed Materials
cca 2000 Pest látképe, 1815 körül. Régi metszet után készült modern nyomat, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 26×39 cm 2482958
14845
409
Printed Materials
2000 Erdélyi Örmény Gyökerek füzetek I. és II. sz. (január-június, július-december), szerk.: Dávid Csaba, Budapesti Örmény Kisebbségi Önkormányzatok Társulása, 40+52 p., fekete-fehér fotókkal, kiadói papírkötés 2518749
14846
409
Printed Materials
cca 2000 Rodosz 12 db régi metszet másolatát tartalmazó mappa Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft