Nyomtatványok

Tételek száma: 398

1944 Országos Hölgyúszóverseny és Csepel-MESE visszavágó vízipólómérkőzés plakátja, kis szakadásokkal, 62×94 cm
14715.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1945 A Magyar-Amerikai Társaság alakuló közgyűlésén elhangzott beszédek közte Kéthly Anna, felvágatlan 8 p.
14716.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1945 Amit mindenkinek tudnia kell. Budapesti útmutató a háború utáni hetek berendezkedéséről politikai testületek, fontos egyéb információk 31p.
14717.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1945 Magyar Radikális Párt programja, 4 számozatlan oldal, szakadással.
14718.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1945 Polgári Demokrata Párt programja, 14 p.
14719.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1946 Shvoy Lajos (1879-1968) székesfehérvári püspök körlevele, melyben a Fehérvár és környékét ért II. világháborús ostrom csapásait veszi számba, benne az elpusztult, súlyosan sérült, kifosztott, megszentségtelenített templomok jegyzékével,...stb., szakadozott, sérült állapotban, 6 p.
14720.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1946 Haladás, a Magyar Radikális Párt hetilapja, főszerkesztő Zsolt Béla, II. évfolyam második féléve egybekötve. Sok érdekes írással és reklámmal. Félvászon kötésben, sérült gerinccel, néhány nagyon kevés szakadt és javított lappal.
14721.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1947 Az állami közpincék szervezeti és tárolási szabályzata. A Földmívelésügyi Miniszter 65.000/1947. F.M. sz. rendelete. Bp., Pátria-ny., 14+1 p., tűzött papírkötés, kissé foltos.
14722.

1947 Az állami közpincék szervezeti és tárolási szabályzata. A Földmívelésügyi Miniszter 65.000/1947. F.M. sz. rendelete. Bp., "Pátria"-ny., 14+1 p., tűzött papírkötés, kissé foltos.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1947 Korda Ipari és Kereskedelmi Rt. ünnepi üdvözlete naptárral
14723.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1947 Kezelési utasítás az Európai távbeszélőszolgálat kezelői számára. Egészvászon kötésben
14724.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
1949 Az 1917. évi nagy októberi szocialista forradalom képekben, 15p
14725.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1949. május 1. Magyar dolgozó nép nemzeti ünnepe prospektus
14726.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft