Hat személyes orosz alpakka evőeszköz készlet, jelzett, kisebb kopásny... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/Hat-szemelyes-orosz-alpakka-evoeszkoz-keszlet-jelzett-kisebb-kopasnyomokkal-barsony-beles~II2542531
2542531
12405
409
3800
Flea Market
Leírás: Hat személyes orosz alpakka evőeszköz készlet, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, bársony bélésű fa tartódobozban, 32x26x7 cm
: pelikán_kristóf