https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~2000005/Karpati-Aurel-Budai-kepes-konyv-Muhits-Sandor-rajzaival-Bp-1914-Az-Elet-Irodalmi-es-~II2509638
2509638
15082
409
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
LeÃrás:
Kárpáti Aurél: Budai képes könyv. Muhits Sándor rajzaival. Bp., 1914, Az "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. A borÃtót és a cÃmlapot Zádor István (1882-1963) tervezte. Kiadói festett, Leszik-féle egészvászon-kötés, kissé foltos, kopott borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras