15001.
409. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
Fiume és a magyar-horvát tengerpart. Szerk.: Dr. Borovszky Samu, Dr. Sziklay János. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,(1900), Apollo,(Légrády-ny.),1 t.+XII+509+2 p.+12 t. (közte 4 kromolitográfia)+1 t.(kihajtható térkép.) Számos szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, kissé (foxing) foltos lapokkal.