8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Görgey Arthur: Életem és működésem Magyarországon az 1848. és 1849. években. 1-2. köt. (Kiadta Brockhaus F. A. Lipcsében 1852.) Ford.: id. Görgey István. Bp.,1911, Franklin, XVI+294; VII+423 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, az I. kötet gerincén kis sérüléssel, intézményi bélyegzőkkel, ceruzás aláhúzásokkal, a II. kötetben hiányzó térképpel.