2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
1929 Historia II. évf. 3., 4-5., 6., 7-8. sz. Szerk.: Horváth Károly. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Papírkötések, ceruzás aláhúzásokkal és bejelölésekkel, az utolsó szám sérült, megviselt állapotban, a további 3 szám kissé szakadt, szakadozott borítókkal.