Szepes Mária: Pöttyös Panni és Kockás Peti naplója. Bp., 1962, Móra Ferenc Könyvkiadó. Első kiadás. F. Győrffy Anna rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.