17401.
409. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 200 Ft
Pogor Ödön: Az úttörők. Györgyfi György rajzaival. Bp.,1943., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó gerinccel, érsekújvári bélyegzéssel, megviselt állapotban.