3 000 Ft
Sebestyén Gyula: Regös-énekek. Szerk.: Dr. - -. Magyar Népköltési Gyűjtemény IV. köt. Bp.,1902, Athenaeum, XV+376 p. + IV (fekete-fehér képtáblák) t. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, Bp., Grolig József-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésnyommal, néhány lapon ceruzás bejelöléssel, és aláhúzásokkal, névbejegyzéssel.