8 000 Ft
13
Móricz Zsigmond: A nagy fejedelem. A tündérkert virágbaborul. Bethlen Gábor dicsősége. Zsuzsanna fejedelemasszony szenvedése eljő. Móricz Zsigmond művei. Bp.,1939,Athenaeum, 4+466 p. Kiadói aranyozott piros egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban. A címlapon a szerző, Móricz Zsigmond (1879-1942) aláírásával.