Tétel

Kikiáltási ár:

1 000 Ft

Leírás:

Kolligátumok, 3 kötetben különféle művekből: 1. kötet: Jókai Mór: Az uj földesúr. Válogatott részek. Szerk., bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Zlinszky Aladár.; Ebner-Eschenbach Mária: Krampampuli és egyéb elbeszélések. Ford.: Radó Ágnes.; Sipulusz (Rákosi Viktor): Humoreszkek.; Arthur Conan Doyle: Doktor Holmes kalandjai. Detektív történetek. Ford.: Lándor Tivadar.; Ovidius verseiből. Az átváltozások. A naptár.; Ford.: Paulovits Károly.; Arany János: Toldi szerelme. Szemelvények.; Válogatott magyar népballadák.; Mikes Kelemen válogatott törökországi levelei.; 2. kötet: Zrínyi Miklós: Szigeti veszedelem.; Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei. A boldog szerelem.; Arany János: Katalin. Keveháza. Szent László füve.; Csokonai Vitéz Mihály: Dorottya, vagyis a dámák diadalma a farsangon.; 3. kötet: Hardy Tamás: Otthon, a szülőföldön.; Goethe: Hermann és Dorottya. Bp., én. -1895-1904.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Átkötött kopott félvászon-kötések, márványozott lapélekkel, részben deformált gerincekkel, bejegyzésekkel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert