Gorkij: Éjjeli menedékhely. Dráma négy felvonásban. Ford.: Gábor Andor. Szász Endre rézkarcaival illusztrált. Konrád György utószavával. Bp., 1960., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben. Számozott (275/800) példány. A művész, Szász Endre (1926-2003) által aláírt példány.