2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Friedenthal, Albert: Das Weib im Leben der Völker. Erster Band. Berlin, 1910, Verlagsanstalt für Litteratur und Kunst. Számos szövegközi és egészoldalas képpel illusztrálva, egy kihajtható táblával. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, néhány a kötéstől részben elvált, illetve kijáró lappal.