B. Eötvös József munkái 4-8. kötetek. Bp., 1894-1898. Gottermayer féle... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000023/B-Eotvos-Jozsef-munkai-4-8-kotetek-Bp-1894-1898-Gottermayer-fele-aranyozott-egeszvaszo~II2539817
2539817
17771
409
Leírás: B. Eötvös József munkái 4-8. kötetek. Bp., 1894-1898. Gottermayer féle aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
: nagy_andras