5 000 Ft
10
Göllner Miklós (1902-1977): Szentendrei házak. Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal dr. Soós Imre részére. Lap teteje papírra kasírozva. 12×19 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. + Göllner Miklós festőművész grafikai kiállítása, katalógus, 1976, Ferenczy Múzeum, Szentendre.