Barta Mária (1897-1969): Strandon. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Barta-Maria-1897-1969-Strandon-Olaj-vaszon-jelzett-Fa-keretben-62x52-cm-Oil-on-canvas-s~II2543619
2543619
10054
409
150000
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
Leírás: Barta Mária (1897-1969): Strandon. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben. 62x52 cm / Oil on canvas, signed. framed.
: pelikán_kristóf