Ambrus Imre (1936 - 2018): Virágcsendélet. 1988. Olaj, farost, üvegeze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Ambrus-Imre-1936-2018-Viragcsendelet-1988-Olaj-farost-uvegezett-keretben-Jelzett-35x25~II2540350
2540350
10015
409
Leírás: Ambrus Imre (1936 - 2018): Virágcsendélet. 1988. Olaj, farost, üvegezett keretben. Jelzett. 35x25cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: