Festmények és grafikák Tételek száma: 719
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2382039
10398
409
38000
Krnács Ágota (1976-): Szerelem (cím nélkül), 2005. Vegyes technika, karton, jelzett. 70x100 cm 2393832
10399
409
Krnács Ágota (1976-): Hölgy portréja. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett klipsz keretben. 14x11 cm 2434220
10400
409
22000
Krnács Ágota (1976-): Kékfrankos rosé, 2005. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett klipsz keretben. 13x10 cm 2444028
10401
409
26000
Krnács Ágota (1976-): Egri Bikavér, 2005. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett klipsz keretben. 13x10 cm 2444041
10402
409
26000
Krnács Ágota (1976-): Szerelmesek. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Üvegezett klipsz keretben. 13x10 cm 2444050
10403
409
26000
Krnács Ágota (1976-): Szabad száj. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett klipsz keretben. 14,5x11,5 cm 2444055
10404
409
26000
Krnács Ágota (1976-): Tokaji Furmint. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, sérült (repedt) klipsz keretben. 19x9,5 cm 2444007
10405
409
26000
Krnács Ágota (1976-): Csók. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Üvegezett klipsz keretben. 13x11,5 cm 2442275
10406
409
26000
Krnács Ágota (1976-): Muscat Ottonel. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett klipsz keretben. 13x10 cm 2533998
10407
409
Kunvári Lilla (1897-1984): Utcarészlet. Tus, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva. 19×30 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2494962
10408
409
Kurländer István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Tanya. Olaj, karton, jelzett, dekoratív fa keretben, 23×32,5 cm 2494956
10409
409
Kurländer István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Táj. Olaj, karton, jelzett, dekoratív fa keretben, 23×32,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft