Nagy jelzéssel: Tópart. Rézkarc, papír, 25x30 cm. Üvegezett sérült ker... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Nagy-jelzessel-Topart-Rezkarc-papir-25x30-cm-Uvegezett-serult-keretben-Hullamos~II2535719
2535719
10934
409
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Nagy jelzéssel: Tópart. Rézkarc, papír, 25x30 cm. Üvegezett sérült keretben. Hullámos
: pelikán_kristóf