Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
20 000Ft
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Jelzés nélkül: (feltehetően Tibor Ernő munkája): Arató. Olaj, karton. Román kiviteli bélyegző és Kolozsvári Szépművészeti Múzeum pecsétje a hátoldalán. (O.P.C.N. Bihor). 35x25cm, szép keretben.