Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 501
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2405913
11071
409
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Rajzoló nő. Ceruza, papír. Üvegezett fa keretben. 30×42 cm 2443096
11072
409
Olvashatatlan (Boldizsár?) jelzéssel: Csónak a folyó partján. Olaj, karton. Dekoratív, javított üvegezett fa keretben, 40×50 cm 2452411
11073
409
Olvashatatlan jelzéssel (Matucz István?): Vízparti táj, 1921. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 47,5×55 cm 2427663
11074
409
Olvashatatlan jelzéssel: Bohóc. Szén, papír. Üvegezett fa keretben, 23,5×16 cm 2507743
11075
409
Olvashatatlan jelzéssel: Kisvárosi utca. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 35x49,5 cm 2507729
11076
409
Olvashatatlan jelzéssel: Split. Filctoll, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben. 41,5x29 cm 2507283
11077
409
Olvashatatlan (J Anton ...) jelzéssel: Hídon átvonuló alak. Ceruza, papír. Üvegezett fa keretben, 20,5×29,5 cm 2477054
11078
409
Ismeretlen monogramma jelzett: Női hátakt. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 35x24 cm 2477667
11079
409
Olvashatatlan (Diener-Dénes?) jelzéssel: Híd a folyó felett. Pasztell, papír, üvegezett fa keretben. Kissé foltos. 32x45,5 cm 2507997
11080
409
Olvashatatlan jelzéssel: Anya gyermekével. Pasztell, vászon. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 61x42 cm 2507916
11081
409
Olvashatatlan jelzéssel: Konstruktivista kompozíció. Olaj, farost. Apró felületi sérülésekkel. 70×50 cm 2507287
11082
409
Olvashatatlan jelzéssel: Portré karikatúra. Ceruza, papír. Üvegezett fa keretben, 21,5×17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft