Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 501
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2515546
11059
409
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: 1, 2, 3, 4. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben, 60×50 cm 2515542
11060
409
Olvashatatlan jelzéssel: Táncosok. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben, 60×50 cm 2505516
11061
409
Olvashatatlan jelzéssel: Kutyák. Olaj, karton. Fakeretben. 30x43cm 2470572
11062
409
Olvashatatlan jelzéssel: Színek és formák. Akvarell, papír, 30x40 cm 2470575
11063
409
Olvashatatlan jelzéssel: Üvegek. Akvarell, papír, 26x36,5 cm 2514125
11064
409
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet, 1941. Tempera, ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 28,5×18,5 cm 2518131
11065
409
3200
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX. sz. távol-keleti (kínai?) grafikus munkája: Mókus. Ofszetnyomat, papír, számozott (7/12). Feltekerve, törésnyomokkal, 55x75 cm 2516815
11066
409
14000
Olvashatatlan (E. Knicziany?) jelzéssel: Lovasfogat, 1876. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 32x82 cm 2514520
11067
409
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 40x38 cm 2514227
11068
409
Olvashatatlan jelzéssel: Ülő alak. Ceruza, papír. Üvegezett fa keretben, 30×23 cm. 2514201
11069
409
Olvashatatlan jelzéssel: Model. Toll. papír. Üvegezett klipsz keretben, 30×21 cm 2416542
11070
409
Olvashatatlan jelzéssel: Portré. Olaj, farost. 52×33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft