Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 501
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2500438
10843
409
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Dobó Judit 75 jelzéssel: Kertben. Olaj, rétegelt fa lemez. Sérült, vetemedett. 76x63cm 2261069
10844
409
Bálint Ferenc jelzéssel: Nógrádverőcei részlet. Monotípia, papír, paszpartuban, lap szélén ragasztva és ragasztás nyomaival. 25,5x16 cm 2501112
10845
409
B. Anna jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, 40x50cm, keretben. 2541328
10846
409
28000
Kovács jelzéssel: Cinka Panna hegedűssel. Olaj, vászon, 60x80cm, dekoratív fakeretben. 2542220
10847
409
Agotha jelzéssel: Házak. Olaj, rétegelt falemez, fakeretben, 12x16cm 2542230
10848
409
Körmendy Barcza jelzéssel: Vízpart. Olaj, vászon, fakeretben, 41,5x51,5cm 2542324
10849
409
Szórády I. jelzéssel: Tájkép. Olaj, karton, keretben 24x32 cm 2543250
10850
409
Wütbrich jelzéssel: Svájci látkép. Olaj,vászon. 1900 körül. Kopott fakeretben. 27x35cm 2543251
10851
409
Berkes jelzéssel: Budapesti utca. Olaj, karton. Kopott sérült fakeretben. 28x35cm 2543386
10852
409
19000
MT jelzéssel: Kompozíció. Olaj, karton, sérült, keret nélkül, 70x100cm 2543388
10853
409
17000
K Spányi jelzéssel: tájkép. Olaj, vászon, erősen sérült, sérült vakráma, keret nélkül, 60x80cm 2543393
10854
409
Cserna Károly jelzéssel: Táj. Akvarell, papír, keret nélkül, 34x26cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft