Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 501
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2500629
10831
409
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Podlesny J. Jelzéssel: Tavaszi kert. Olaj, rétegelt falemez. Sérült. 37,5x49cm 2503083
10832
409
Piro... jelzéssel: (Szántó Piroska??): Kompozíció. Olaj, farost. Sérült. Szép keretben. 64x52cm 2444133
10833
409
4200
Medó 79 jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, falemez, fa keretben, 40×49,5 cm 2498880
10834
409
Márkus L. jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost. 59x39 cm 2501149
10835
409
M. Rosa jelzéssel: Tájkép. Olaj, papír, 27×34 cm, sérült keretben. 2440772
10836
409
Lázár K. jelzéssel: Remény az őszi erdőben. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x28,5 cm hullámos, keret nélkül, kopott paszpartuban. 2516532
10837
409
19000
Lajtay jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon. Dublírozva. Dekoratív, sarkaiban sérült fa keretben, 40×50 cm 2440759
10838
409
Kékkövi jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Fa keretben, 27,5x27,5 cm. 2500801
10839
409
H. Gőcze Judit: Tanya. Print, papír. jelezve a nyomaton. 21x31cm 2522162
10840
409
32000
H. Gleissner jelzéssel: Vitorláshajók. Olaj, vászon. 60x80cm. Sérült. 2498886
10841
409
GH Hédi jelzéssel: Dinnyés csendélet. Olaj, farost. 50x60 cm 2501072
10842
409
EMJ jelzéssel: Anya gyermekével. Vegyes technika, kasírozott vászon, 30x40cm, üvegezett keretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft