Négy évszakos matricás porcelán fali dísztál (4db), ón foglalatban, ón... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Negy-evszakos-matricas-porcelan-fali-disztal-4db-on-foglalatban-on-jelzett-kopott-d-1~II2526038
2526038
11399
408
Leírás: Négy évszakos matricás porcelán fali dísztál (4db), ón foglalatban, ón jelzett, kopott, d: 18,5cm
: nagy_andras