Limoges porcelánkép keretben, Fragonar matricás jelenetekkel, jelzés n... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Limoges-porcelankep-keretben-Fragonar-matricas-jelenetekkel-jelzes-nem-lathato-Kopott-Mer~II2522852
2522852
11392
408
Leírás: Limoges porcelánkép keretben, Fragonar matricás jelenetekkel, jelzés nem látható. Kopott. Méret kerettel: 15,5x15,5cm
: nagy_andras