Herendi Eton mintás porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett,kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Herendi-Eton-mintas-porcelan-lapos-tanyer-Kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkald-28-cm~II2458169
2458169
11193
408
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Herendi Eton mintás porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett,kopásnyomokkald: 28 cm
: tm