Fekete-piros-sárga mázas retró kerámia váza, jelzett, kis mázhibákkal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~5/Fekete-piros-sarga-mazas-retro-keramia-vaza-jelzett-kis-mazhibakkal-kopasnyomokkal-m-25~II2525381
2525381
11035
408
Art-ceramics
Leírás: Fekete-piros-sárga mázas retró kerámia váza, jelzett, kis mázhibákkal, kopásnyomokkal, m: 25 cm
: nagy_andras