Bokros Júlia (1931- ): Lányka. Színes mázakkal festett kerámia, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~5/Bokros-Julia-1931-Lanyka-Szines-mazakkal-festett-keramia-jelzett-kopasnyomokkal-m-27~II2525987
2525987
11027
408
Art-ceramics
Leírás: Bokros Júlia (1931- ): Lányka. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, m: 27,5 cm
: nagy_andras