Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 66
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2498091
31224
408
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond / Kinizsy" Br sport emlékérem (2xklf)(40mm,33mm) + Ezüstözött Br lövész díjérem "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (40mm) T:2- 2491527
31225
408
Numizmatika
Garamkeszi János (1936- ) 1981. "Szegedi Pályaavató Verseny 1981" zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2 2524864
31226
408
Numizmatika
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1920. "NSC (Nemzeti Sport Club)" egyoldalas, bronz lemezplakett (59mm) T:2 2530782
31227
408
Numizmatika
Klaudinyi László (1904-1984) 1939. "Postás Sportegyesület 1899-1939" Br emlékérem hátoldalán "WALTHER E. BUDAPEST" gyártói jelzéssel illetve ráragasztott filcanyaggal (60mm) T:1- 2525132
31228
408
Numizmatika
Magdányi Antal (1902-) 1957. "Műegyetemi Athletikai és Football Club 1897-1957" bronzozott fém emlékérem eredeti tokban (64,5mm) T:1- patina 2457597
31229
408
Numizmatika
Manno Miltiadesz (1879-1935) 1931. "Hadsereg Sportérem / Hds. Síverseny 1937, összetett II. korcsop. IV." Br díjplakett, eredeti tokban (66x46mm) T:1-
Hungary "Army Sports Medallion / Army Sports Competition 1937 - Skiing" Br military sports plaque in original case. Sign.: Miltiadesz Manno (66x46mm) C:AU 2530893
31230
408
Numizmatika
Maugsch Gyula (1882-1945) 1931. "Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye - 1931 Rákospalota buzogány célbadobás I." kétoldalas, ezüstözött Br díjérem füllel (40mm) T:2 ph. 2485488
31231
408
Numizmatika
Papp László (1947-) 1992. "Olympiafila '92 Budapest" vörösréz vívósport emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomat 2489576
31232
408
11000
Numizmatika
1894. "A magyarországi tanulók kerületi tornaversenyének győzelmi díja / Szeged - 1894. szeptember hó 30." jelzetlen Ag sport díjérem, hátlapon belekarcolt kiolvashatatlan felirattal (11,11g/29,5mm) T:2 / Hungary 1894. "A magyarországi tanulók kerületi tornaversenyének győzelmi díja / Szeged - 1894. szeptember hó 30." Sports award medallion without hallmark and unreadable scratched inscription (11,11g/29,5mm) C:XF 2489984
31233
408
11000
Numizmatika
~1900. "Ép ész edzett testben él" jelzett Ag sport emlékérem, "SGA" gyártói jelzéssel (13,28g/0.800/33mm) T:1- / Hungary ~1900. "Ép ész edzett testben él" hallmarked Ag sports commemorative medallion, with "SGA" maker's mark (13,28g/0.800/33mm) C:AU 2489932
31234
408
11000
Numizmatika
~1900. "MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság Buzgalom Barátság" jelzett Ag sport emlékérem, "SGA" és "FN" gyártói jelzésekkel (28,88g/41,5mm) T:2 / Hungary ~1900. "MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság Buzgalom Barátság" hallmarked Ag sports medallion with "SGA" and "FN" makers' mark (28,88g/41,5mm) C:XF 2522559
31235
408
Numizmatika
~1900. "Vármegyei Testnevelési Felügyelőség - Eger" egyoldalas Br érem füllel (40mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft