Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 66

Berán Lajos (1882-1943) 1930. Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond / Kinizsy Br sport emlékérem (2xklf)(40mm,33mm) + Ezüstözött Br lövész díjérem ARKANZAS gyártói jelzéssel (40mm) T:2-
31224.

Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond / Kinizsy" Br sport emlékérem (2xklf)(40mm,33mm) + Ezüstözött Br lövész díjérem "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (40mm) T:2-

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Garamkeszi János (1936- ) 1981. Szegedi Pályaavató Verseny 1981 zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2
31225.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1920. NSC (Nemzeti Sport Club) egyoldalas, bronz lemezplakett (59mm) T:2
31226.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Klaudinyi László (1904-1984) 1939. Postás Sportegyesület 1899-1939 Br emlékérem hátoldalán WALTHER E. BUDAPEST gyártói jelzéssel illetve ráragasztott filcanyaggal (60mm) T:1-
31227.

Klaudinyi László (1904-1984) 1939. "Postás Sportegyesület 1899-1939" Br emlékérem hátoldalán "WALTHER E. BUDAPEST" gyártói jelzéssel illetve ráragasztott filcanyaggal (60mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Magdányi Antal (1902-) 1957. Műegyetemi Athletikai és Football Club 1897-1957 bronzozott fém emlékérem eredeti tokban (64,5mm) T:1- patina
31228.

Magdányi Antal (1902-) 1957. "Műegyetemi Athletikai és Football Club 1897-1957" bronzozott fém emlékérem eredeti tokban (64,5mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Manno Miltiadesz (1879-1935) 1931. Hadsereg Sportérem / Hds. Síverseny 1937, összetett II. korcsop. IV. Br díjplakett, eredeti tokban (66x46mm) T:1- Hungary Army Sports Medallion / Army Sports Competition 1937 - Skiing Br military sports plaque in original case. Sign.: Miltiadesz Manno (66x46mm) C:AU
31229.

Manno Miltiadesz (1879-1935) 1931. "Hadsereg Sportérem / Hds. Síverseny 1937, összetett II. korcsop. IV." Br díjplakett, eredeti tokban (66x46mm) T:1- Hungary "Army Sports Medallion / Army Sports Competition 1937 - Skiing" Br military sports plaque in original case. Sign.: Miltiadesz Manno (66x46mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Maugsch Gyula (1882-1945) 1931. Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye - 1931 Rákospalota buzogány célbadobás I. kétoldalas, ezüstözött Br díjérem füllel (40mm) T:2 ph.
31230.

Maugsch Gyula (1882-1945) 1931. "Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye - 1931 Rákospalota buzogány célbadobás I." kétoldalas, ezüstözött Br díjérem füllel (40mm) T:2 ph.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Papp László (1947-) 1992. Olympiafila 92 Budapest vörösréz vívósport emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomat
31231.

Papp László (1947-) 1992. "Olympiafila '92 Budapest" vörösréz vívósport emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomat

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1894. A magyarországi tanulók kerületi tornaversenyének győzelmi díja / Szeged - 1894. szeptember hó 30. jelzetlen Ag sport díjérem, hátlapon belekarcolt kiolvashatatlan felirattal (11,11g/29,5mm) T:2 / Hungary 1894. A magyarországi tanulók kerületi tornaversenyének győzelmi díja / Szeged - 1894. szeptember hó 30. Sports award medallion without hallmark and unreadable scratched inscription (11,11g/29,5mm) C:XF
31232.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
~1900. Ép ész edzett testben él jelzett Ag sport emlékérem, SGA gyártói jelzéssel (13,28g/0.800/33mm) T:1- / Hungary ~1900. Ép ész edzett testben él hallmarked Ag sports commemorative medallion, with SGA makers mark (13,28g/0.800/33mm) C:AU
31233.

~1900. "Ép ész edzett testben él" jelzett Ag sport emlékérem, "SGA" gyártói jelzéssel (13,28g/0.800/33mm) T:1- / Hungary ~1900. "Ép ész edzett testben él" hallmarked Ag sports commemorative medallion, with "SGA" maker's mark (13,28g/0.800/33mm) C:AU

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
~1900. MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság Buzgalom Barátság jelzett Ag sport emlékérem, SGA és FN gyártói jelzésekkel (28,88g/41,5mm) T:2 / Hungary ~1900. MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság Buzgalom Barátság hallmarked Ag sports medallion with SGA and FN makers mark (28,88g/41,5mm) C:XF
31234.

~1900. "MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság Buzgalom Barátság" jelzett Ag sport emlékérem, "SGA" és "FN" gyártói jelzésekkel (28,88g/41,5mm) T:2 / Hungary ~1900. "MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság Buzgalom Barátság" hallmarked Ag sports medallion with "SGA" and "FN" makers' mark (28,88g/41,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
~1900. Vármegyei Testnevelési Felügyelőség - Eger egyoldalas Br érem füllel (40mm) T:2
31235.

~1900. "Vármegyei Testnevelési Felügyelőség - Eger" egyoldalas Br érem füllel (40mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft